LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
07.00 - 08.00
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab 19, Corp B

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab 19, Corp B

CU PLATA
13.30 - 15.00
Dr. Pușcașu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab 19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab 19, Corp B

Ecografie și Imagistică13.30 - 15.00
Dr. Puscasu Diana
Cab.9, Corp A
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Chirurgie
Consultatii, interventii
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08.00 - 14.00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Dermatologie
Prin Rotatie
08.00 - 12.30
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

Prin Rotatie
09.00 - 12.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie8:00-12:30
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

Dermatologie09:00 - 12:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B

13.00 - 18.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie13:00-18:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Psihiatrie08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Ginecologie08.30 - 13.00
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08.30 - 13.00
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Psihologie
Cab. 21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Interne11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

13.00 - 17.00
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne13.00 - 17.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Recoltări probe
Recoltari secretii ginecologice
07.00 - 08.00
As. Deiac Ileana
Cab.25, Corp B

Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 08.00
Recoltari secretii
Cab.25, Corp B

Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Dermatologie07.00 - 10.45
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B

13.00 - 17.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie07:00-10:45
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B

Dermatologie13:00-17:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie tiroida
13.30 - 17.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab 19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
13.30 - 17.30
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B
Interne07.30 - 11.30
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A
Interne07.30 - 11.30
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A
Chirurgie
Consultatii, interventii
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A

15.00 - 18.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A

Oftalmologie15:30 - 17.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

13.00 - 18.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie13:00-18:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Psihiatrie08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Psihologie
Cab.21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Ginecologie12.00 - 15.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie12:00-15:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Urologie
CU PLATA
12.30 - 13.30
Dr. Drăgoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie12.30 - 13.30
Dr. Dragoi Roman
Cab.22, Corp B
Endocrinologie13.30 - 17.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp B
Endocrinologie13.30 - 17.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Interne08.00 - 12.00
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

CU PLATA
16.15 - 17.30
Dr. Manciula Dorina
Cab.10, Corp A
Interne08.00- 12.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne16:15 - 17:30
Dr, Manciula Dorina
Cab.10, Corp A
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Dermatologie08.00 - 12.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

13.00 - 17.00
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie08:00-12:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

Dermatologie13:00-17:00
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B

13.00 - 18.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie13:00-18:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Psihiatrie08.00 - 13.30
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Psihologie
Cab.21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp B
Endocrinologie10:00 - 13:30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp B
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Ginecologie12.00 - 15.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie12:00-15:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Recoltări probe
Recoltari secretii ginecologice
07.00 - 08.00
As. Deiac Ileana
Cab.25, Corp B

Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 08.00
Recoltari secretii
Cab.25, Corp B

Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Dermatologie07.00 - 10.15
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

11.15 - 15.00
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie07:00-10:15
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

Dermatologie11:15-15:00
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Corp B

CU PLATA
13.30 - 15.00
Dr. Pușcașu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Corp B

Ecografie și Imagistică13.30 - 15.00
Dr. Puscasu Diana
Cab.9, Corp A
Ginecologie08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie8:00 - 11:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

13.00 - 18.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie13:00-18:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A

15.00 - 18.00
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A

Oftalmologie15:30 - 17.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 -13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Psihiatrie08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Psihologie
Cab.21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp B
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Interne11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.00
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne 12.00 - 16.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Urologie
CU PLATA
12.30 - 13.30
Dr. Drăgoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie12.30 - 13.30
Dr. Dragoi Roman
Cab.14, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Hajnal Iolanda
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie tiroida
08.00 - 11.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.00 - 11.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recolt?ri probe
Cab.15, Corp A
Ginecologie08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08:00 - 11:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii09.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Dermatologie
Prin Rotatie
08.00 - 12.00
Cab.26, Corp B

Prin Rotatie
09.00 - 12.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie08:00-12:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

Dermatologie9:00-12:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00 - 13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Psihiatrie08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie 08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Psihologie
Cab.21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medicina de Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Interne11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.00
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne 12.00 - 16.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
07.00 - 08.00
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Recoltări probe
Recoltari secretii ginecologice
07.00 - 08.00
As. Deiac Ileana
Cab.25, Corp B

Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 08.00
Recoltari secretii
Cab.25, Corp B

Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Recoltări probe
Recoltari secretii ginecologice
07.00 - 08.00
As. Deiac Ileana
Cab.25, Corp B

Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 08.00
Recoltari secretii
Cab.25, Corp B

Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recolt?ri probe
Cab.15, Corp A
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
12.00 - 13.00
Urologie
CU PLATA
12.30 - 13.30
Dr. Drăgoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie12.30 - 13.30
Dr. Dragoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie
CU PLATA
12.30 - 13.30
Dr. Drăgoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie12.30 - 13.30
Dr. Dragoi Roman
Cab.14, Corp A
13.00 - 14.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe

Marți

Joi

LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
08.00 - 09.00
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00 - 13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Balneofizioterapie13.00 - 18.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie13:00-18:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie13.00 - 18.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie13:00-18:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie13.00 - 18.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie13:00-18:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie13.00 - 18.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie13:00-18:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
08.00 - 09.00
Chirurgie
Consultatii, interventii
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08.00 - 14.00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie
Consultatii, interventii
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
07.00 - 08.00
Dermatologie07.00 - 10.45
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie07:00-10:45
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie07.00 - 10.15
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie07:00-10:15
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
08.00 - 09.00
Dermatologie
Prin Rotatie
08.00 - 12.30
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

Prin Rotatie
09.00 - 12.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie8:00-12:30
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

Dermatologie09:00 - 12:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie08.00 - 12.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie08:00-12:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie
Prin Rotatie
08.00 - 12.00
Cab.26, Corp B

Prin Rotatie
09.00 - 12.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie08:00-12:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

Dermatologie9:00-12:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Dermatologie11.15 - 15.00
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie11:15-15:00
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Dermatologie13.00 - 17.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie13:00-17:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie13.00 - 17.00
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie13:00-17:00
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
10.00 - 11.00
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp B
Endocrinologie10:00 - 13:30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp B
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp B
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie10.00 - 13.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Endocrinologie13.30 - 17.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp B
Endocrinologie13.30 - 17.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
08.00 - 09.00
Ginecologie08.30 - 13.00
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08.30 - 13.00
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie8:00 - 11:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08:00 - 11:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Ginecologie12.00 - 15.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie12:00-15:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Ginecologie12.00 - 15.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie12:00-15:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
07.00 - 08.00
Interne07.30 - 11.30
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A
Interne07.30 - 11.30
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A
08.00 - 09.00
Interne08.00 - 12.00
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A
Interne08.00- 12.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Interne11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

13.00 - 17.00
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne13.00 - 17.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Interne11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.00
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne 12.00 - 16.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Interne11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.00
Dr. Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne 12.00 - 16.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.25, Corp B
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Interne
CU PLATA
16.15 - 17.30
Dr. Manciula Dorina
Cab.10, Corp A
Interne16:15 - 17:30
Dr, Manciula Dorina
Cab.10, Corp A
17.00 - 18.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
08.00 - 09.00
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 -13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
08.00 - 09.00
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Oftalmologie15.00 - 18.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Oftalmologie15:30 - 17.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Oftalmologie15.00 - 18.00
Cab.8, Corp A
Oftalmologie15:30 - 17.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
08.00 - 09.00
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Ortolaringologie08:00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
08.00 - 09.00
Psihiatrie08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08.00 - 13.30
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie 08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
09.00 - 10.00
Psihologie
Cab. 21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
Cab.21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
Cab.21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
Cab.21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
Cab.21, Corp B
09.00 - 12.00
Dr. Moldovan Cristina, Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
10.00 - 11.00
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Analize de Laborator
Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medicina de Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
07.00 - 08.00
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab 19, Corp B

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab 19, Corp B

CU PLATA
13.30 - 15.00
Dr. Pușcașu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab 19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab 19, Corp B

Ecografie și Imagistică13.30 - 15.00
Dr. Puscasu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie tiroida
13.30 - 17.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab 19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
13.30 - 17.30
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Corp B

CU PLATA
13.30 - 15.00
Dr. Pușcașu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Corp B

Ecografie și Imagistică13.30 - 15.00
Dr. Puscasu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie tiroida
08.00 - 11.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.00 - 11.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
08.00 - 09.00
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
08.00 - 09.00
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii09.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
09.00 - 10.00
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
07.00 - 08.00
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Hajnal Iolanda
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
LUNI MARȚI MIERCURI JOI VINERI
Alegeți un departament pentru a afla mai multe
Programează-mă!
 

Layout