• Bulevardul București, numerele 18 și 22, Baia Mare, Maramureș
  • 0262 - 274.508
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab 19, Corp B

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab 19, Corp B

CU PLATA
13.30 - 15.00
Dr. Pușcașu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab 19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab 19, Corp B

Ecografie și Imagistică13.30 - 15.00
Dr. Puscasu Diana
Cab.9, Corp A
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Chirurgie
Consultatii, interventii
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08.00 - 14.00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A

15.00 - 19.00
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A

Oftalmologie15:00 - 19.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Otorinolaringologie
08.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B

13.00 - 17.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie08.00 - 13:00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24 , Corp B

Otorinolaringologie13:00 - 17.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Dermatologie
Prin Rotatie
08.00 - 13.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

Prin Rotatie
09.00 - 12.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie8:00-13:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

DermatologiePrin Rotatie
09:00 - 12:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Ginecologie
08.30 - 13.00
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08.30 - 13.00
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Interne
09.00 - 12.30
Dr. Piţura Maria
Cab. 27 , Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 17.00
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A
Interne09:00-12:30
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne12.00 - 17.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A
Endocrinologie
09.00 - 12.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A

13.30 - 17.00
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Endocrinologie09.00 - 12.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A

Endocrinologie13.30 - 17.00
Dr. Talpasanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Recoltări probe
Recoltari secretii ginecologice
07.00 - 08.00
As. Deiac Ileana
Cab.25, Corp B

Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 08.00
Recoltari secretii
Cab.25, Corp B

Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie tiroida
13.30 - 17.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab 19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
13.30 - 17.30
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B
Dermatologie
07.30 - 10.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B

13.00 - 17.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie07:30-10:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B

Dermatologie13:00-17:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
Interne
07.30 - 13.00
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.00
Dr. Piţura Maria
Cab.27 , Corp A
Interne07.30 - 13.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne12:00-16:00
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A
Chirurgie
Consultatii, interventii
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Medicina muncii
08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Otorinolaringologie
08.00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B

12.00 - 17.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie08:00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B

Otorinolaringologie12.00 - 17.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A

15.00 - 19.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A

Oftalmologie15:00 - 19.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Endocrinologie
09.00 - 12.00
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A

13.00 - 16.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie09.00 - 12.00
Dr. Talpasanu Andra Maria
Cab.11, Corp A

Endocrinologie13.00 - 16.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Ginecologie
12.00 - 15.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B

17.00 - 20.00
Dr. Timiş Gavrilă
Cab. 25, Corp B
Ginecologie12:00-15:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B

Ginecologie17:00-20:00
Dr. Timis Gabrila
Cab. 25. Corp B
Urologie
CU PLATA
12.30 - 13.30
Dr. Drăgoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie12.30 - 13.30
Dr. Dragoi Roman
Cab.22, Corp B
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Medicina muncii
08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Dermatologie
08.00 - 12.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

13.00 - 17.00
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie08:00-12:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

Dermatologie13:00-17:00
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Otorinolaringologie
08.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab. 24, Corp B

13.00 - 17.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab. 24 , Corp B

Otorinolaringologie13:00 - 17.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Interne
08.00 - 13.00
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.30 - 16.30
Dr. Piţura Maria
Cab.27, Corp A
Interne08.00- 13.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne12:30-16:30
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab. 18, Corp B

14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Endocrinologie
09.00 - 12.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A

13.00 - 16.30
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Endocrinologie09.00 - 12.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp B

Endocrinologie13.00 - 16.30
Dr. Talpasanu Andra Maria
Cab. 11 Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Ginecologie
12.00 - 15.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie12:00-15:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Recoltări probe
Recoltari secretii ginecologice
07.00 - 08.00
As. Deiac Ileana
Cab.25, Corp B

Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 08.00
Recoltari secretii
Cab.25, Corp B

Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Dermatologie
07.00 - 10.30
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

11.15 - 15.00
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie07:00-10:30
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

Dermatologie11:15-15:00
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Corp B

CU PLATA
13.30 - 15.00
Dr. Pușcașu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Corp B

Ecografie și Imagistică13.30 - 15.00
Dr. Puscasu Diana
Cab.9, Corp A
Ginecologie
08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie8:00 - 11:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Interne
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
Cab.27, Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.30
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A
Interne08:00-12:00
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne 12.00 - 16.30
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Otorinolaringologie
08.00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B

12.00 - 17.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie08:00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B

Otorinolaringologie12:00 - 17:00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab. 24 Corp B
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 -13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18,Corp B

14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Endocrinologie
09.00 - 12.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A

13.00 - 16.30
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Endocrinologie09.00 - 12.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A

Endocrinologie13.00 - 16.30
Dr. Talpasanu Andra Maria
Cab.11 Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Urologie
CU PLATA
12.30 - 13.30
Dr. Drăgoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie12.30 - 13.30
Dr. Dragoi Roman
Cab.14, Corp A
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Hajnal Iolanda
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie tiroida
08.00 - 11.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.00 - 11.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recolt?ri probe
Cab.15, Corp A
Ginecologie
08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08:00 - 11:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Interne
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
Cab.27, Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.00
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A
Interne08:00-12:00
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne 12.00 - 16.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A
Medicina muncii
08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii09.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Dermatologie
Prin Rotatie
08.00 - 12.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

Prin Rotatie
09.00 - 12.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
DermatologiePrin Rotatie
08:00-12:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

DermatologiePrin Rotatie
9:00-12:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Otorinolaringologie
Prin Rotatie
08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B

Prin Rotatie
08.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B
OtorinolaringologiePrin Rotatie
08:00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B

OtorinolaringologiePrin Rotatie
08:00-13:00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B

Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie 08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Endocrinologie
Prin Rotatie
09.00 - 13.00
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A

Prin Rotatie
09.00 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
EndocrinologiePrin Rotatie
09:00 - 16:30
Talpasanu Andra Maria
Cab.11, Corp A

EndocrinologiePrin Rotatie
09.00 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat

Medicina de Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat

Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.

Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.

Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
12.00 - 13.00
Urologie
CU PLATA
12.30 - 13.30
Dr. Drăgoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie12.30 - 13.30
Dr. Dragoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie
CU PLATA
12.30 - 13.30
Dr. Drăgoi Roman
Cab.22, Corp B
Urologie12.30 - 13.30
Dr. Dragoi Roman
Cab.14, Corp A
13.00 - 14.00
Click on the department name to get additional info

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Recoltări probe
Recoltari secretii ginecologice
07.00 - 08.00
As. Deiac Ileana
Cab.25, Corp B

Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 08.00
Recoltari secretii
Cab.25, Corp B

Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Recoltări probe
Recoltari secretii ginecologice
07.00 - 08.00
As. Deiac Ileana
Cab.25, Corp B

Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 08.00
Recoltari secretii
Cab.25, Corp B

Recoltări probe07.00 - 16.00
Recoltari probe
Cab.15, Corp A
Recoltări probe
Recoltari probe biologice
07.00 - 16.00
As. Tiecar Mirela, As. Deiac Marius, As. Deiac Ileana
Cab.15, Corp A
Recoltări probe07.00 - 16.00
Recolt?ri probe
Cab.15, Corp A
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab. 18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18,Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie
08.00 - 13.00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie08:00-13:00
Dr. Chifor Grigore
Cab.18, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Balneofizioterapie
14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie
14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie
14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie
14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie
14.00 - 19.00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
Balneofizioterapie14:00-19:00
Dr. Sabo Sorina
Cab.18, Corp B
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Chirurgie
Consultatii, interventii
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08.00 - 14.00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie
Consultatii, interventii
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie
Interventii, proceduri
08.00 - 12.00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Fise auto
08.00 - 14.00
Dr. Blăjan Ion
Cab.2, Corp A
Chirurgie08:00 - 12:00
Dr. Vardai Monica
Cab.22, Corp B

Chirurgie08:00 - 14:00
Dr. Blajan Ion
Cab.2, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Dermatologie
07.30 - 10.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie07:30-10:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie
07.00 - 10.30
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie07:00-10:30
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
08.00 - 09.00
Dermatologie
Prin Rotatie
08.00 - 13.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

Prin Rotatie
09.00 - 12.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie8:00-13:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

DermatologiePrin Rotatie
09:00 - 12:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie
08.00 - 12.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie08:00-12:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie
Prin Rotatie
08.00 - 12.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

Prin Rotatie
09.00 - 12.30
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
DermatologiePrin Rotatie
08:00-12:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B

DermatologiePrin Rotatie
9:00-12:30
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Dermatologie
11.15 - 15.00
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie11:15-15:00
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Dermatologie
13.00 - 17.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie13:00-17:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie
13.00 - 17.00
Dr. Perța Alina
Cab.26, Corp B
Dermatologie13:00-17:00
Dr. Perta Alina
Cab.26, Corp B
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Endocrinologie
09.00 - 12.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie09.00 - 12.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie
09.00 - 12.00
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Endocrinologie09.00 - 12.00
Dr. Talpasanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Endocrinologie
09.00 - 12.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie09.00 - 12.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp B
Endocrinologie
09.00 - 12.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie09.00 - 12.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie
Prin Rotatie
09.00 - 13.00
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A

Prin Rotatie
09.00 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
EndocrinologiePrin Rotatie
09:00 - 16:30
Talpasanu Andra Maria
Cab.11, Corp A

EndocrinologiePrin Rotatie
09.00 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Endocrinologie
13.30 - 17.00
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Endocrinologie13.30 - 17.00
Dr. Talpasanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Endocrinologie
13.00 - 16.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie13.00 - 16.30
Dr. Chereches Delia
Cab.11, Corp A
Endocrinologie
13.00 - 16.30
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Endocrinologie13.00 - 16.30
Dr. Talpasanu Andra Maria
Cab. 11 Corp A
Endocrinologie
13.00 - 16.30
Dr. Tălpaşanu Andra Maria
Cab.11, Corp A
Endocrinologie13.00 - 16.30
Dr. Talpasanu Andra Maria
Cab.11 Corp A
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Ginecologie
08.30 - 13.00
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08.30 - 13.00
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Ginecologie
08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie8:00 - 11:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Ginecologie
08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie08:00 - 11:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Ginecologie
12.00 - 15.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie12:00-15:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
Ginecologie
12.00 - 15.30
Dr. Perța Călin
Cab.25, Corp B
Ginecologie12:00-15:30
Dr. Perta Calin
Cab.25, Corp B
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Ginecologie
17.00 - 20.00
Dr. Timiş Gavrilă
Cab. 25, Corp B
Ginecologie17:00-20:00
Dr. Timis Gabrila
Cab. 25. Corp B
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Interne
07.30 - 13.00
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.00
Dr. Piţura Maria
Cab.27 , Corp A
Interne07.30 - 13.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne12:00-16:00
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A
08.00 - 09.00
Interne
08.00 - 13.00
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.30 - 16.30
Dr. Piţura Maria
Cab.27, Corp A
Interne08.00- 13.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne12:30-16:30
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A
Interne
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
Cab.27, Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.30
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A
Interne08:00-12:00
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne 12.00 - 16.30
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A
Interne
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
Cab.27, Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 16.00
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A
Interne08:00-12:00
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne 12.00 - 16.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A
09.00 - 10.00
Interne
09.00 - 12.30
Dr. Piţura Maria
Cab. 27 , Corp A

11.00 - 15.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cab.1, Corp A

12.00 - 17.00
Dr. Cărăjan Camelia
Cab.27, Corp A
Interne09:00-12:30
Dr. Pitura Maria
Cab.27, Corp A

Interne11.00 - 15.00
Dr, Banu Bradu Andia
Cab.1, Corp A

Interne12.00 - 17.00
Dr, Carajan Camelia
Cab.27, Corp A
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 -13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie
08.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
Neurologie08:00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Cab.16, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
Oftalmologie08:00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Cab.8, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Oftalmologie
15.00 - 19.00
Cab.8, Corp A
Oftalmologie15:00 - 19.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Oftalmologie
15.00 - 19.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
Oftalmologie15:00 - 19.00
Dr. Chicu Adriana
Cab.8, Corp A
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Otorinolaringologie
08.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie08.00 - 13:00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24 , Corp B
Otorinolaringologie
08.00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie08:00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie
08.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab. 24, Corp B
Otorinolaringologie08.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab. 24 , Corp B
Otorinolaringologie
08.00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie08:00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie
Prin Rotatie
08.00 - 13.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B

Prin Rotatie
08.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B
OtorinolaringologiePrin Rotatie
08:00 - 12.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B

OtorinolaringologiePrin Rotatie
08:00-13:00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Otorinolaringologie
12.00 - 17.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie12.00 - 17.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Otorinolaringologie
12.00 - 17.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie12:00 - 17:00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Cab. 24 Corp B
13.00 - 14.00
Otorinolaringologie
13.00 - 17.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie13:00 - 17.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie
13.00 - 17.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
Otorinolaringologie13:00 - 17.00
Dr. Radu Ioan
Cab.24, Corp B
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie
08.00 - 13.30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
Psihiatrie 08:00 -13:30
Dr. Pop Ioan
Cab. 10, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
Cab. 17, Corp A
08.00 - 14.00
Dr. Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
10.00 - 11.00
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Sef Laborator
10.00 - 14.00
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator10.00 - 14.00
Dr. Dana Dragos
Laborator - A.R.
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Analize de Laborator
Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medic Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Medicina de Laborator
14.00 - 16.00
Dr. Maria Iepure
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator14.00 - 16.00
Dr. Iepure Maria
Laborator - A.R.
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Analize de Laborator
Anatomopatologie
16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - Acces restrictionat
Analize de Laborator16.00 - 17.00
Dr. Pop Liliana
Laborator - A.R.
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab 19, Corp B

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab 19, Corp B

CU PLATA
13.30 - 15.00
Dr. Pușcașu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab 19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab 19, Corp B

Ecografie și Imagistică13.30 - 15.00
Dr. Puscasu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie tiroida
13.30 - 17.30
Dr. Cherecheș Delia
Cab 19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
13.30 - 17.30
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
08.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Ecografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Corp B

CU PLATA
13.30 - 15.00
Dr. Pușcașu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.30 - 13.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Corp B

Ecografie și Imagistică13.30 - 15.00
Dr. Puscasu Diana
Cab.9, Corp A
Ecografie și Imagistică
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie tiroida
08.00 - 11.00
Dr. Cherecheș Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.9, Corp A

Ecografie și ImagisticăEcografie tiroida
08.00 - 11.00
Dr. Chereches Delia
Cab.19, Corp B

Ecografie și ImagisticăEcografie Doppler
11.00 - 14.00
Dr. Trif Adina
Cab.19, Corp B
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
As. Silaghi Mirela, As. Nemes Roxana, As. Marele Florica, As. Boga Claudia
Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Medicina muncii
08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii
08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii08.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii
08.00 - 12.00
Dr. Mărieș Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii09.00 - 12.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
09.00 - 17.00
As. Coşar Alexandrina
Cab.21, Corp B
Masaj și fizioterapie9.00 - 17.00
Masaj, Reflexoterapie, Kinetoterapie
Cab.21, Corp B
As. Cosar Alexandrina
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Nemeș Mihai, As. Hajnal Iolanda, As. Goia Crina
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie
07.00 - 12.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

08.00 - 11.00
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
As. Hajnal Iolanda
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie07.00 - 12.00
Radiologie
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 11.00
Radiologie
Dr. Stegeran Andreea
Cab.6, Corp A

Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
Click on the department name to get additional info
Programează-mă!