Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Recoltări probe
Recoltari probe secretii vaginale
07.00 - 08.00
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20 ,Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
Recuperare, medicină fizică și balneofizioterapie
07.00 - 14.00
Dr. Chifor Grigore

14.00 - 21.00
Dr. Sabo Sorina
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta

Contracost
14.00 - 16.00
Dr. Chicu Adriana
Oftalmologie14:00 - 16:00
Dr. Chicu Adriana
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Pop Ioan

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Pop Ioan

13.00 - 20.00
Dr. Bute Paul
Otorinolaringologie
08.00 - 11.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 12.30
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette

12.00 - 13.00
Dr. Nita Cristina
Obstretică-Ginecologie
08.00 - 13.00
Dr. Perța Călin
Dermatologie - Venerologie
Prin Rotatie
08.00 - 13.00
Dr. Mozeș Timea

Prin Rotatie
09.00 - 15.00
Dr. Perța Alina
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Analize de Laborator
Recoltare probe laborator
08.00 - 16.00

Eliberare rezultate
14.00 - 20.00
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie,Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina

11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Nefrologie
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia
Medicină internă
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia

09.00 - 12.30
Dr. Piţura Maria

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Alergologie și Imunologie
09.00 - 12.30
Dr. Piţura Maria
Reumatologie
09.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia

14.00 - 16.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Medicina muncii
10.00 - 14.00
Dr. Mărieș Angelica
10.00 - 14.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Endocrinologie
12.00 - 15.30
Dr. Decean Andra Maria
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20 ,Corp B

Cu plata
13.00 - 17.00
Dr. Pușcașu Diana
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
Recuperare, medicină fizică și balneofizioterapie
07.00 - 14.00
Dr. Chifor Grigore

14.00 - 21.00
Dr. Sabo Sorina
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 11.00
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Bute Paul

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Bute Paul

13.00 - 20.00
Dr. Pop Ioan
Otorinolaringologie
08.00 - 11.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
Reumatologie
08.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia

14.00 - 17.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
Analize de Laborator
Recoltare probe laborator
08.00 - 16.00

Eliberare rezultate
14.00 - 20.00
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie,Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina

11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Medicină internă
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia

12.00 - 16.00
Dr. Piţura Maria
Nefrologie
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia
Dermatologie - Venerologie
09.00 - 12.00
Dr. Perța Alina

12.00 - 17.00
Dr. Mozeș Timea
Dermatologie - Venerologie09:00-12:00
Dr. Perta Alina
Medicina muncii
09.00 - 14.00
Dr. Mărieș Angelica

15.00 - 16.30
Dr. Mărieș Angelica
Endocrinologie
09.30 - 13.00
Dr. Decean Andra Maria
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Alergologie și Imunologie
12.00 - 16.00
Dr. Piţura Maria
Urologie
13.00 - 14.00
Dr. Drăgoi Roman
Obstretică-Ginecologie
13.00 - 15.00
Dr. Pop (Mihaila) Viorica

14.00 - 18.00
Dr. Perța Călin
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20 ,Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
Recuperare, medicină fizică și balneofizioterapie
07.00 - 14.00
Dr. Chifor Grigore

14.00 - 21.00
Dr. Sabo Sorina
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Recoltări probe
Recoltari secretii vaginale
08.00 - 09.00
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Bute Paul

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Bute Paul

13.00 - 20.00
Dr. Pop Ioan
Dermatologie - Venerologie
08.00 - 11.00
Dr. Mozeș Timea

11.00 - 17.00
Dr. Perța Alina
Otorinolaringologie
08.00 - 11.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 13.00
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
Analize de Laborator
Recoltare probe laborator
08.00 - 16.00

Eliberare rezultate
14.00 - 20.00
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie,Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina

11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Alergologie și Imunologie
09.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
Medicină internă
09.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia

13.00 - 16.00
Dr. Cărăjan Camelia
Reumatologie
09.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia

14.00 - 17.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Medicina muncii
09.00 - 14.00
Dr. Mărieș Angelica

15.00 - 16.30
Dr. Mărieș Angelica
Endocrinologie
09.30 - 13.00
Dr. Decean Andra Maria
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Obstretică-Ginecologie
12.00 - 16.00
Dr. Perța Călin

17.00 - 20.00
Dr. Timiş Gavrilă
Obstretică-Ginecologie17:00-20:00
Dr. Timis Gavrila
Nefrologie
13.00 - 16.00
Dr. Cărăjan Camelia
Recoltări probe
Recoltari secretii vaginale
07.00 - 07.30
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
Recuperare, medicină fizică și balneofizioterapie
07.00 - 14.00
Dr. Chifor Grigore

14.00 - 21.00
Dr. Sabo Sorina
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Obstretică-Ginecologie
08.00 - 11.00
Dr. Perța Călin

17.00 - 19.00
Dr. Pop (Mihaila) Viorica
Dermatologie - Venerologie
08.00 - 11.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B

11.00 - 15.00
Dr. Perța Alina
Dermatologie - Venerologie08:00-11:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Bute Paul

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Bute Paul

13.00 - 20.00
Dr. Pop Ioan
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
Medicină internă
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria

09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Alergologie și Imunologie
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
Reumatologie
08.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia

14.00 - 16.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 13.00
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
Analize de Laborator
Recoltare probe laborator
08.00 - 16.00

Eliberare rezultate
14.00 - 20.00
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina

11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Nefrologie
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia
Endocrinologie
09.30 - 13.00
Dr. Decean Andra Maria
Medicina muncii
10.00 - 14.00
Dr. Mărieș Angelica
10.00 - 14.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Otorinolaringologie
Fise auto
11.30 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian

13.00 - 17.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20 ,Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
Recuperare, medicină fizică și balneofizioterapie
07.00 - 14.00
Dr. Chifor Grigore

14.00 - 21.00
Dr. Sabo Sorina
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Pop Ioan

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Pop Ioan

13.00 - 20.00
Dr. Bute Paul
Otorinolaringologie
08.00 - 11.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
Obstretică-Ginecologie
08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin

17.00 - 19.00
Dr. Pop (Mihaila) Viorica
Medicină internă
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria

09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Alergologie și Imunologie
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
Dermatologie - Venerologie
Prin Rotatie
08.00 - 12.00
Dr. Mozeș Timea

Prin Rotatie
09.00 - 16.00
Dr. Perța Alina
Reumatologie
08.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia

14.00 - 18.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 13.00
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette
Medicina muncii
08.00 - 15.00
Dr. Mărieș Angelica
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
Analize de Laborator
08.00 - 16.00

14.00 - 20.00
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina

11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Nefrologie
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia
Endocrinologie
In saptamanile pare nu lucreaza vinerea
09.30 - 13.00
Dr. Decean Andra Maria
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
13.00 - 14.00
Urologie
13.00 - 14.00
Dr. Drăgoi Roman
Click on the department name to get additional info

Marți

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Recoltări probe
Recoltari probe secretii vaginale
07.00 - 08.00
Recoltări probe
Recoltari secretii vaginale
07.00 - 07.30
08.00 - 09.00
Recoltări probe
Recoltari secretii vaginale
08.00 - 09.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Miercuri

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
11.00 - 12.00
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Cardiologie
11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 12.30
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette

12.00 - 13.00
Dr. Nita Cristina
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 11.00
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 13.00
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 13.00
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette
Diabet zaharat, nutritie si boli metablice
08.00 - 13.00
Dr. Contras Anne-Marie-Henriette
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Nefrologie
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia
Nefrologie
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia
Nefrologie
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia
Nefrologie
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Nefrologie
13.00 - 16.00
Dr. Cărăjan Camelia
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Reumatologie
08.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Reumatologie
08.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Reumatologie
08.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
09.00 - 10.00
Reumatologie
09.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Reumatologie
09.00 - 13.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Reumatologie
14.00 - 16.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Reumatologie
14.00 - 17.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Reumatologie
14.00 - 17.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Reumatologie
14.00 - 16.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
Reumatologie
14.00 - 18.00
Dr. Bacia Mociran Andreea Virginia
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Alergologie și Imunologie
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
Alergologie și Imunologie
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
09.00 - 10.00
Alergologie și Imunologie
09.00 - 12.30
Dr. Piţura Maria
Alergologie și Imunologie
09.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Alergologie și Imunologie
12.00 - 16.00
Dr. Piţura Maria
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
Chirurgie
08.00 - 11.00
Dr. Vardai Monica

08.00 - 15.00
Dr. Blăjan Ion

Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Vardai Monica
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Dermatologie - Venerologie
Prin Rotatie
08.00 - 13.00
Dr. Mozeș Timea

Prin Rotatie
09.00 - 15.00
Dr. Perța Alina
Dermatologie - Venerologie
08.00 - 11.00
Dr. Mozeș Timea
Dermatologie - Venerologie
08.00 - 11.00
Dr. Mozeș Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie - Venerologie08:00-11:00
Dr. Mozes Timea
Cab.26, Corp B
Dermatologie - Venerologie
Prin Rotatie
08.00 - 12.00
Dr. Mozeș Timea

Prin Rotatie
09.00 - 16.00
Dr. Perța Alina
09.00 - 10.00
Dermatologie - Venerologie
09.00 - 12.00
Dr. Perța Alina
Dermatologie - Venerologie09:00-12:00
Dr. Perta Alina
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Dermatologie - Venerologie
11.00 - 17.00
Dr. Perța Alina
Dermatologie - Venerologie
11.00 - 15.00
Dr. Perța Alina
12.00 - 13.00
Dermatologie - Venerologie
12.00 - 17.00
Dr. Mozeș Timea
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Endocrinologie
09.30 - 13.00
Dr. Decean Andra Maria
Endocrinologie
09.30 - 13.00
Dr. Decean Andra Maria
Endocrinologie
09.30 - 13.00
Dr. Decean Andra Maria
Endocrinologie
In saptamanile pare nu lucreaza vinerea
09.30 - 13.00
Dr. Decean Andra Maria
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Endocrinologie
12.00 - 15.30
Dr. Decean Andra Maria
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Obstretică-Ginecologie
08.00 - 13.00
Dr. Perța Călin
Obstretică-Ginecologie
08.00 - 11.00
Dr. Perța Călin
Obstretică-Ginecologie
08.00 - 11.30
Dr. Perța Călin
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Obstretică-Ginecologie
12.00 - 16.00
Dr. Perța Călin
13.00 - 14.00
Obstretică-Ginecologie
13.00 - 15.00
Dr. Pop (Mihaila) Viorica

14.00 - 18.00
Dr. Perța Călin
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Obstretică-Ginecologie
17.00 - 20.00
Dr. Timiş Gavrilă
Obstretică-Ginecologie17:00-20:00
Dr. Timis Gavrila
Obstretică-Ginecologie
17.00 - 19.00
Dr. Pop (Mihaila) Viorica
Obstretică-Ginecologie
17.00 - 19.00
Dr. Pop (Mihaila) Viorica
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Medicină internă
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria

09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Medicină internă
08.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria

09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
09.00 - 10.00
Medicină internă
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia

09.00 - 12.30
Dr. Piţura Maria

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia
Medicină internă
09.00 - 12.00
Dr. Cărăjan Camelia

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia

12.00 - 16.00
Dr. Piţura Maria
Medicină internă
09.00 - 12.00
Dr. Piţura Maria

11.00 - 14.00
Dr. Banu-Bradu Andia

13.00 - 16.00
Dr. Cărăjan Camelia
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina
Neurologie
08.30 - 10.00
Dr. Trif Adina
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Trif Adina
12.00 - 13.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta
Oftalmologie
07.30 - 11.00
Dr. Donica Margareta
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Oftalmologie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Oftalmologie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Oftalmologie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Oftalmologie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
Oftalmologie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Donica Margareta
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Oftalmologie
Contracost
14.00 - 16.00
Dr. Chicu Adriana
Oftalmologie14:00 - 16:00
Dr. Chicu Adriana
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Otorinolaringologie
08.00 - 11.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Otorinolaringologie
08.00 - 11.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Otorinolaringologie
08.00 - 11.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Otorinolaringologie
08.00 - 11.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Otorinolaringologie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Otorinolaringologie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Otorinolaringologie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Otorinolaringologie
Fise auto
11.30 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
Otorinolaringologie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Otorinolaringologie
13.00 - 17.00
Dr. Gabrian Mihai Adrian
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Pop Ioan
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Bute Paul
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Bute Paul
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Bute Paul
Psihiatrie
08.00 - 11.00
Dr. Pop Ioan
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Psihiatrie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Pop Ioan
Psihiatrie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Bute Paul
Psihiatrie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Bute Paul
Psihiatrie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Bute Paul
Psihiatrie
Fise auto
11.00 - 13.00
Dr. Pop Ioan
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Psihiatrie
13.00 - 20.00
Dr. Bute Paul
Psihiatrie
13.00 - 20.00
Dr. Pop Ioan
Psihiatrie
13.00 - 20.00
Dr. Pop Ioan
Psihiatrie
13.00 - 20.00
Dr. Pop Ioan
Psihiatrie
13.00 - 20.00
Dr. Bute Paul
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
Psihologie
08.00 - 16.00
Psiholog Principal Palfi Mădălina
PsihologieExaminari conducatori auto; Fise de scolarizare; Avize Psihologice; Consultatii de specialitate
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Analize de Laborator
Recoltare probe laborator
08.00 - 16.00

Eliberare rezultate
14.00 - 20.00
Analize de Laborator
Recoltare probe laborator
08.00 - 16.00

Eliberare rezultate
14.00 - 20.00
Analize de Laborator
Recoltare probe laborator
08.00 - 16.00

Eliberare rezultate
14.00 - 20.00
Analize de Laborator
Recoltare probe laborator
08.00 - 16.00

Eliberare rezultate
14.00 - 20.00
Analize de Laborator
08.00 - 16.00

14.00 - 20.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
07.00 - 08.00
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20 ,Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20 ,Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20 ,Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20, Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
Ecografie și Imagistică
07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

08.00 - 13.00
Dr. Kassay Ana Maria, Dr. Dragoi Ioana
Cab 19/20 ,Corp B
Ecografie și Imagistică07.00 - 09.00
Dr. Grigorescu Dumitru
Cab.19, Corp B

Ecografie și Imagistică08.00-13:00
Dr. Dragoi Ioana & Dr. Kassay Ana Maria
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ecografie și Imagistică
Cu plata
13.00 - 17.00
Dr. Pușcașu Diana
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
Exporări funcționale
Electrocardiogram?
08.00 - 16.00
Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Medicina muncii
08.00 - 15.00
Dr. Mărieș Angelica
09.00 - 10.00
Medicina muncii
09.00 - 14.00
Dr. Mărieș Angelica
Medicina muncii
09.00 - 14.00
Dr. Mărieș Angelica
10.00 - 11.00
Medicina muncii
10.00 - 14.00
Dr. Mărieș Angelica
10.00 - 14.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
Medicina muncii
10.00 - 14.00
Dr. Mărieș Angelica
10.00 - 14.00
Dr. Maries Angelica
Cab.14, Corp A
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Medicina muncii
15.00 - 16.30
Dr. Mărieș Angelica
Medicina muncii
15.00 - 16.30
Dr. Mărieș Angelica
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie,Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie,Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie,Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
Masaj și fizioterapie
Masaj, Reflexoterapie, Fizioterapie
08.00 - 20.00
Masaj și fizioterapie08.00 - 20.00
Masaj, Reflexoterapie,
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A

Osteodensitometrie DEXA, Radiologie
08.00 - 17.00
Cab.6, Corp A Cab.7, Corp A
Radiologie08:00 - 17.00
Radiologie


Radiologie08.00 - 17.00
DEXA, Radiologie
Cab.6, Corp A
Cab.7, Corp A
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Programează-mă!